Zakończyły się zajęcia artystyczne
15.06.2017 sp3_2012 471

W drugim semestrze kontunuowane były pozalekcyjne zajęcia artystyczne. Uczestniczyły w nich dzieci w wieku 8-11 lat. Główny cel zajęć to rozwijanie u dzieci inwencji twórczej na bazie uzdolnień plastycznych i muzycznych oraz dobra zabawa. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem - uczestniczyły w nich systematycznie 22 osoby. Dzieci kształtowały m.in. kreatywność, inwecję twórczą, uczyły się rytmiki i gry na dzwonkach. Poznawały również wybrane epizody z historii Polski ukryte w sztuce. W środę, 14 czerwca br. , nastąpiło ostatnie przed wakacjami spotkanie. Ich kontynuacja nastąpi po przerwie wakacyjnej.

Zajęcia przygotowala i prowadziła Alicja Borus w ramach projektu "Historia w sztuce ukryta - edycja druga" współfinansowanego przez Powiat Nakielski.

Tekst i zdjęcia: Alicja Borus