Nagrodą Family Park i rejs statkiem
16.06.2017 sp3_2012 526
16.06.2017

SP 3

W ciągu roku szkolnego prowadziliśmy zbiórkę surowców wtórnych. W minionym tygodniu najbardziej zaangażowani w tę akcję  uczniowie udali się w nagrodę na wycieczkę do Family Parku oraz na rejs statkiem po Noteci. W sumie nagrodzonych zostało 85 uczniów. Poza tym na rejs zaproszeni zostali  także uczniowie, którzy w ciągu roku brali aktywny udział w projektach edukacyjnych (35 osób).

W Family Parku dzieci spędziły miło i przyjemnie czas podczas zabaw zaproponowanych przez animatorów. Natomiast pozostała grupa popłynęła statkiem "Władysław Łokietek" po Noteci podziwiając piękno nadnoteckiej flory i fauny.

Nagrody dla dzieci sfinansowało Stowarzyszenie RAZEM DLA TRÓJKI.

Informujemy również, że pieniążki pozyskane z akcji zbiórki surowców wtórnych zostaną przeznaczone na nagrody w konkursach dla dzieci.

Tekst i zdjęcia: Alicja Borus