Rok szkolny 2016/2017 za nami
25.06.2017 sp3_2012 1280
grafika
Powiązane galerie:

W piątek, 23 czerwca 2017r.  w całej Polsce uczniowie szkół zakończyli rok szkolny 2016/2017. W naszej placówce nastąpiło to nieco inaczej niż zwykle ze względu na rozpoczynającą się właśnie termomodernizację i wyłączenie z użycia sal, w tym sali gimnastycznej. W związku z tym uczniowie zebrali się w salach lekcyjnych, gdzie spotkali się z wychowawcami. Do każdej klasy udała się dyrektor Halina Lubiszewska, która wszystkim uczniom złożyła gratulacje uzyskania promocji do wyższej programowo klasy oraz życzyła spokojnych i udanych wakacji. Wychowawcy wręczyli zasłużone świadectwa oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. 

Po spotkaniu w klasach Samorząd Uczniowski i Stowarzyszenie RAZEM DLA TRÓJKI przygotowało niespodziankę w postaci przyznania pierwszy raz statuetki  SUPER KRYSZTAŁOWEJ TRÓJKI. Nagroda, przyznana przez KAPITUŁĘ, wręczona została pani dyrektor Halinie Lubiszewskiej za  podejmowane działania w kierunku zmiany wizerunku szkoły.

Mamy nadzieję, że statuetka SUPER KRYSZTAŁOWEJ TRÓJKI, wręczana ludziom szczególnie zaangażowanym w pracę na rzecz naszej placówki, stanie się, obok statuetki KRYSZTAŁOWEJ TRÓJKI dla wyjątkowych absolwentów, tradycją ZSP3.

 

Tekst: Alicja Borus

zdjęcia: Alicja Borus, Magdalena Adamczyk, Łukasz Arach

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane