Wycieczka do Myślęcinka
24.09.2017 sp3_2012 129

We wtorek 12 września 2017 roku uczniowie klasy 2a i 3b wybrali się na wycieczkę do bydgoskiego Myślęcinka. Dzień pełen atrakcji, w ramach pomocy gminom, które ucierpiały podczas sierpniowych nawałnic zorganizowało i sfinansowało miasto Bydgoszcz oraz Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz.
Naszych uczniów w Leśnym Parku Kultury
i Wypoczynku przywitał prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski oraz prezes LPKiW „Myslęcinek” Marcin Heymann i dyrektor Biura Stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz Łukasz Krupa.
Dzieci pod okiem przewodnika zwiedziły bydgoskie ZOO, skorzystały z atrakcji Zaginionego Świata i Parku Rozrywki. Był również czas na wspólny obiad, który po całodziennych harcach smakował wyjątkowo dobrze.Miło spędzony dzień przypominać będą dzieciom upominki od miasta Bydgoszcz i Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku.

Tekst i zdjęcia: Wiesława Bartkowiak