Zabawy w Parku Trampolin
26.09.2017 sp3_2012 153
26.09.2017

SP 3

23 września br. uczniowie klasy 7b uczestniczyli w wycieczce do Bydgoszczy, gdzie młodzież spędziła wspólnie czas m.in. w parku trampolin. Ta coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej dostarczyła uczestnikom wycieczki wielu niezapomnianych wrażeń. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora, uczniowie korzystali z szeregu atrakcji m.in. ścieżek akrobatycznych, koszów do wsadów, trampolin sportowych oraz basenu wypełnionych gąbkami. Pobyt w parku trampolin sprzyjał wyrabianiu nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu, rozwijania zainteresowania sportem, a przede wszystkim uświadomił młodzieży, iż skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenia na koordynację ruchową i równowagę. Uczniowie po treningu wyszli zmęczeni, ale zadowoleni. Szczególnie zaskoczyła nas nasza Weronika, która świetnie radziła sobie z saltami.

Tekst i zdjęcia: Agnieszka Jakś-Jankowska