Rozpoczęły się zajęcia w ramach projektu unijnego
02.10.2017 sp3_2012 54

We wrześniu rozpoczęly się zajęcia dla dzieci w ramach projektu unijnego pn. "Innowacyjna edukacja dla szkół w Mieście i Gminie Nakło nad Notecią". W jego ramach w naszej szkole odbywają się:

● zajęcia korekcyjno-kompensacyjne (3grupy)

● zajęcia logopedyczne (3 grupy)

● zajęcia socjoterapeutyczne (2 grupy)

● zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (4 grupy)

● zajęcia matematyczno-przyrodnicze (4 grupy)

● zajęcia w ramach koła "Małego odkrywcy" (4 grupy)

● zajęcia z kreatywności (4 grupy)

Projekt jest dofinasowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach działania RPKP 10.01.00 Kształcenie ogólne i zawodowe w ramach ZIT RPO Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Czas  realizacji: od 1 kwietnia 2017 roku do 31 lipca 2018 roku.

Celem głównym projektu jest wdrożenie do 31.07.2018 r. kompleksowego programu edukacyjnego skierowanego na rozwijanie kompetencji kluczowych uczniów oraz podniesienie kompetencji i kwalifikacji  nauczycieli w placówkach edukacyjnych w Gminie Nakło nad Notecią w okresie do 31.07.2018 r.

Nauczyciele naszej szkoły wzięli  już udział w wielu szkoleniach, a uczniowie uczestniczyli w pierwszych projektowych zajęciach.

Więcej informacji o projekcie gminnym znajdziesz na stronie www.doroslidzieciom.pl

Tekst i zdjęcia: Alicja Borus