"Dzień z technologią- jestem SMART3”
29.11.2017 sp3_2012 839

Komputery, tablice interaktywne, tablety, różnego rodzaju aplikacje są narzędziami coraz częściej wykorzystywanymi na lekcjach.

Nauczyciele z naszej szkoły postanowili pokazać, że nowoczesna technologia nie jest im obca i wzięli udział w konkursie pt. „Dzień z technologią- jestem SMART3”, zorganizowanym przez wydawcę magazynu „TIK w Edukacji”. Celem projektu było zachęcenie uczniów do wykorzystania Internetu i urządzeń mobilnych w sposób praktyczny i świadomy w szkole i poza nią.

Do konkursu przystąpiło 6 nauczycieli: p. Magdalena Adamczyk, p. Agnieszka Jakś- Jankowska, p. Julia Ziółkowska, p. Michał Nowak, p. Paweł Majda i p. Marcin Jankowski oraz uczniowie naszej szkoły. Zapraszamy do obejrzenia filmu przedstawiającego efekt ich pracy, nakręconego i zmontowanego przez Miłosza Kraińskiego z kl. 3a -oddziału gimnazjalnego.