Portal
Kółka zainteresowań, terminy konsultacji i popraw
26.10.2017

ROK SZKOLNY 2017/2018

 

Propozycje dodatkowych zajęć dla uczniów 

  klas I – III

Rodzaj zajęć

 

Dzień /godzina

Osoby uczestniczące/klasy

Osoba prowadząca

Koło matematyczno-polonistyczne

       piątek           11.35-12.20 (co dwa tygodnie)

IIIb

Jolanta     Pedzińska

Koło ”Potrafię więcej”

środa

12.35-13.20 (co drugi tydzień)

IIa

 Wiesława Bartkowiak

Koło matematyczne

        środa        12.35-13.20

IIIa

Renata Lamprecht

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

             środa       12.35 -13.20

II a

Wiesława Bartkowiak

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

 czwartek                    12.35 -13.20 (co dwa tygodnie)

I c

Bożena Redecka

 

Propozycje dodatkowych zajęć dla uczniów 

klas IV – VII

Rodzaj zajęć

 

Termin

Klasa

Nauczyciel prowadzący

Zbiórki ZHP

piątek

16.00-17.30

I-VII

Bernadeta Dziewałtowska –Gintoft, Adam Dziewałtowski - Gintoft

Koło Caritas

piątek/sobota (w miarę podejmowanych akcji charytatywnych)

IV-VII

Dorota Ptak, Bernadeta Dziewałtowska-Gintoft

Zajęcia SKS

          wtorek                 12.20 – 13.20

 IV

Alicja Nowicka

 

"Młodzi programiści"         koło komputerowe  innowacja pedagogiczna

wtorek

13.35-14.20

V

 

 

Alina Zielinska-Seredyn

 

Koło historyczne

wtorek

13.35-14.20

czwartek        13.35-14.20

czwartek        14.25-15.10

IV

 

V-VI

  

VII

 

 Alicja Borus 

Koło teatralne "Sekrety X Muzy"- innowacja pedagogiczna

    poniedziałek       13.35-14.20

Vb,VIa

 

Julia Ziółkowska, Magdalena Adamczyk, Hanna Kominiak

Koło językowe - j.angielski, j.rosyjski, j.niemiecki   innowacja pedagogiczna

        poniedziałek         12.35-13.20

         piątek                   13.35-14.20

IVb

Magdalena    Adamczyk, Agnieszka Jakś-Jankowska,         Hanna Kominiak

Zajęcia       artystyczne (projekt "Historia w sztuce ukryta")

          środa                   12.30-13.15

IIIc,IIId,IVb,IVd

Alicja Borus

Koło Miłośników Książki

          wtorek                 

14.00- 14.30

V-VI

Mariusz Krause

Koło perkusyjne

wtorek

14.25-15.10

IV-VII i II-III gimnazjum

Paweł Majda

Koło gier planszowych

czwartek

14.25-15.10

IV-VII i II-III gimnazjum

Paweł Majda

Koło języka niemieckiego

poniedziałek

14.25-15.10

VII

 Agnieszka Jakś-Jankowska

 

 Zajęcia prowadzone w klasach I-VII w ramach projektu unijnego"Innowacyjna edukacja"

Rodzaj zajęć

 

Nauczyciel prowadzący

Termin

Zajęcia z kreatywności

Alicja Nowicka

poniedziałek 8.00-8.45

Alicja Borus

czwartek  12.35-14.20

Magdalena Adamczyk

wtorek  13.35 – 14.20

Agnieszka Jakś-Jankowska

piątek     14.20-15.10

Zajęcia w ramach „Koła Małego Odkrywcy”

Justyna Narożniak

poniedziałek 11.35 – 12.20

Monika Szykowna

wtorek 12.35 – 13.20

Bożena Redecka

wtorek 12.35 – 13.20

Beata Szydlak

piątek 11.35 – 12.20

Zajęcia matematyczno-przyrodnicze

Mirosława Figiel

wtorek 13.35 – 14.20

Mirosława Derus

wtorek 13.35 – 14.20

Alina Smarszcz

czwartek 12.35 – 13.20

Anna Kwasigroch

czwartek 13.35 – 14.20

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Jolanta Pedzińska

poniedziałek 11.35 – 12.20

Dorota Trudzińska

czwartek 12.35 – 13.20

Wiesława Bartkowiak

piątek 11.35 – 12.20

Zajęcia logopedyczne

Renata Lamprecht

poniedziałek 12.35 – 13.20 i 13.35 – 14.20

Katarzyna Pasik Rydzeńska

środa 12.35 – 13.20

Julia Ziółkowska

piątek 11.35 – 12.20

Zajęcia socjoterapeutyczne

Iwona Tadych

czwartek 13.35 – 15.10

Dorota Ptak

piątek 13.35 – 15.10

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

Mariusz Krause

poniedziałek 13.35 – 14.20

Jolanta Korta – Kanigowska

wtorek 11.35 – 12.20

Alina Zielińska – Seredyn

środa 12.35 – 13.20

Hanna Kominiak

czwartek 12.35 – 13.20

Propozycje dodatkowych zajęć dla uczniów 

klas gimnazjalnych

Rodzaj zajęć

Termin

 

Klasa

Nauczyciel prowadzący

 Koło matematyczne

 

        

kl.II

Monika Nowak

Zajęcia z matematyki

 

kl.IIc,IIIb,IIId, IIIe, 

Monika Nowak

 

Kółko z języka niemieckiego

poniedziałek        13.35-14.20

 

kl.III

 

kl.II

Agnieszka Kudlińska

Kółko z języka niemieckiego

           poniedziałek              14.25 - 15.10

 kl. II i III

 M. Komororowicz

Zajęcia wyrównawcze

poniedziałek        15.10-15.55

kl.II i III

M. Komorowicz

Koło z biologii

wtorek                 14.25-1510

kl.IIIc

Monika Potoczna

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego

 

         

kl.IIId, IIIf

Aneta Piechowiak

 

Koło gier planszowych

czwartek             14.25-15.10

kl. II i III

 

Paweł Majda

 

Koło perkusyjne

 

wtorek 

14.25-15.10

kl. II i III

Paweł Majda 

 

Koło fizyczne

poniedziałek        15.15-16.00           środa                    14.25 -15.10

       środa                       15.15-16.00

kl. II i III

kl. II i III

 

kl. II i III

 

Magdalena Bzdawka

Koło perkusyjne

wtorek

14.25-15.10

IV-VII i II-III gimnazjum

Paweł Majda

"Wakacyjne rady" - koło ratowników

piątek

III

 Krzysztof Lamprecht

Koło Patriotyczne

piątek

III

Krzysztof Lamprecht

 

Zajęcia wyrównawcze dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych

czwartek

7.00-8.00

 

Beata Mreła

 

Terminy konsultacji i popraw prac pisemnych dla kl. I-VII

 

Przedmiot

Nauczyciel prowadzący

Termin

Klasa

 

Język polski

 Julia Ziółkowska

 według potrzeb, po uzgodnieniu z nauczycielem

IV-VI

Język angielski

Magdalena Adamczyk

czwartek

13.35-14.20

I-VII

Język angielski

  Katarzyna Pasik-Rydzeńska

poniedziałek

13.35-14.20

środa

14.25-15.10

IVc,IVd,Va,Vb,

 

 

VIa, VIIa

Matematyka

Mirosława Figiel

piątek

13.25-14.20

IV-VI

Matematyka

Alina Smarszcz

  według potrzeb, po indywidualnym uzgodnieniu terminu z nauczycielem

 Vb, VIa

 

 

Historia

 

Alicja Borus

czwartek

13.35-15.00

IV-VII

Przyroda/geografia

 

 Mirosława Derus

według potrzeb, po uzgodnieniu terminu    z nauczycielem

 IV-VII

 

Terminy konsultacji i popraw prac pisemnych  w klasach gimnazjalnych

Przedmiot

Nauczyciel prowadzący

Termin

Klasa

 

Język polski

 Edyta Strzyżewska

 

 środa 13.30 s.8

IIa, IIb,IIc,IId

Fizyka

Magdalena Bzdawka

poniedziałek

14.25

VII,II,III

Matematyka

  Kamila Skubiszewska

poniedziałek

13.35-14.20

piatek13.35-14.20

II

 

III

Geografia

Alina Jędryczka

wtorek

15.10-15.35

II-III

Język angielski

Joanna Nowak

poniedziałek

14.25-15.10

VII, II i III

 

 

-     

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT