Portal
Sylwetki uczniów
18.03.2018

ROK SZKOLNY 2017/2018

  Wiktoria Łach -uczennica klasy 4c. Szkołę rozpoczęła jako sześciolatka. Od początku edukacji wykazywała zdolności recytatorskie. Pod kierunkiem wychowawczyni klasy, Doroty Trudzińskiej, przygotowywała się do wielu konkursów, w których zajmowała wysokie lokaty. Jej osiagnięcia to:II miejsce w gminnym konkursie recytatorskim "Strofka"(2014/2015), III miejsce w w wojewódzkim konkursie "Turniej Słowa" (2014/2015), II miejsce w gminnym Turnieju Słowa "Słowo źródłem inspiracji" (2015/2016), wyróżnienie w wojewódzkim konkursie recytatorskim "Turniej Recytatorski" (2015/2016),II miejsce w gminnym konkursie recytatorskim "Słowa źródłem inspiracji" (2016/2017), wyróżnienie w wojewódzkim turnieju recytatorskim "O pióro Jana Brzechwy" (2016/2017). Poza tym Wiktoria swoją piękną recytacją uświetnia wiele uroczystości klasowych, szkolnych i środowiskowych.

 

 

 

 

 

 Amelia Dombrowska -uczennica klasy 4b. Od najmłodszych lat wykazywała zainteresowania muzyczne. Szczególnie upodobała sobie grę na skrzypcach, którą ćwiczy od 5 roku życia w szkole muzycznej i w domu. Do jej największych jej sukcesów należy: I miejsce w  V Wojewódzkim Konkursie Młodych Instrumentalistów "Wszystko Gra" w Bydgoszczy (2015), I miejsce w II Międzyszkolnym Przesłuchaniu klas skrzypiec i altówki "Preludium Konkursowe Viole i Violinki" (2017). Brała udział w Elbląskich  Spotkaniach Kameralnych 2017.

 Amelka dosyć często udziela się społecznie - bierze udział w koncertach organizowanych z okazji różnych uroczystości oraz świąt. Brała udział z innymi dziećmi ze szkoły muzycznej w zajęciach pokazowych w Przedszkolu nr 2 w Nakle, uczestniczyła w koncercie bożonarodzeniowym w Przedszkolu "Tęczowe Wzgórze" w 2016 r., a ostatnio występowała w Szkole Podstawowej w Witosławiu z okazji obchodów Święta Niepodległości. Brała rownież udział w akcji charytatywnej zorganizowanej dla Michałka -ciężko chorego chłopca w  Zespole Szkół Rolniczych w Grudziądzu. 

 

 

 

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

 

Miłosz Michałek - uczeń klasy 4b. Trenuje taniec break dance od 4 lat. Największe osiągnięcia to : II miejsce w kategorii B-BOY do 12 lat Chodzież 2013, I miejsce- break dance contest vol . 3 Gdańsk 2013 , I miejsce -Pomorska Zajawka Koszalin 2013 , I miejsce do 9 lat w Mistrzostwach Pomorza Break Dance Darłowo 2013 , II miejsce Funtime Dance Show do 12 lat Bydgoszcz 2013 , I miejsce Dance Tribute Vol.2 Bydgoszcz 2013 , I miejsce-  B-BOYS kategoria do 10 lat w Mistrzostwach Pomorza Break Dance Darłowo 2014 , IImiejsce - Tytan Battle Włocławek 2014  , I miejsce – Pomorska  Zajawka Koszalin 2014 ,  III miejsce 3.Platz MV Battle Niemcy 2013 

 

 

 

 

 Amelia Gardyza-uczennica klasy IV, interesuje się akrobatyką i tańcem. Od 2 lat dwa razy w tygodniu uczęszcza na akrobatykę do klubu AKRO-MIR w Bydgoszczy, gdzie jest pod opieką trenerki Mirosławy Kardas. Na swoim koncie ma wiele pokazów i występów akrobatycznych.

Amelia uczęszcza też na zajęcia taneczne do Nakielskiego Ośrodka Kultury, gdzie trenuje pod opieką Marzeny Kujawskiej.

 

 

 

 

 

 

Zuzanna Strzelewicz - uczennica klasy 6b. Przejawia uzdolnienia lekkoatletyczne. Trenuje w klubie sportowym LUKS START Nakło. Ma wiele osiągnięć na swoim koncie. W bieżącym roku szkolnym została srebrną medalistką IX Międzynarodowego Pucharu Lekkoatletycznego w Warszawie(wrzesień 2014) oraz Finałów Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych (październik 2014).


 

 

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2013/2014

ERYK KOŁODZIEJCZAK - uczeń klasy 5a. Brązowy medalista VIII Międzynarodowego Pucharu Lekkoatletycznego Dzieci w swojej kategorii wiekowej (IX 2013). Zwycięzca jesiennej rundy Gminnych Czwartków Lekkoatletycznych w skoku w dal i biegu na 60 m, medalista  biegów ulicznych - O Zielony Liść Dębu - I miejsce, Papieskich - IIzwycięzca skoku w dal podczas II Mistrzostw Województwa Kujawsko- Pomorskiego Dzieci w Lekkiej Atletyce o Puchar Starosty Bydgoskiego. złoty medalista Województwa Kujawsko - Pomorskiego podczas II Halowych Mistrzostw Dzieci i i Młodzików w Lekkiej Atletyce, w skoku w dal, zwycięzca Powiatowych Zawodów w pływaniu na 50m (styl dowolny), reprezentant szkoły w grach drużynowych - piłka ręczna (II m) w powiecie, piłka nożna, srebrny medalista w skoku w dal (5,12m)w Ogólnopolskim Finale Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi(czerwiec 2014).

 

III miejsce drużyny W finale wojewódzkim  w ramach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej. Skład reprezentacji szkoły:Krzysztof Baran (6a), Jakub  Jaruzal (6b), Jakub Ziółkowski (6a), Antoni Kwasigroch (5a), Bartosz Brząkowski (6a), Maciej Świtalski (6a), Bartosz Adamczewski (5a), Borys Tacikowski (5b), Bartosz Jaruzal (4a).

 

 

 

 

 

ANTEK KWASIGROCH (klasa 5a) i BORYS TACIKOWSKI (klasa 5b)- XV miejsce w Ogólnopolskim Finale "Kinder + Sport 2013", złoty medalista Powiatowych Zawodów w pływaniu (styl grzbietowy), II miejsce w powiecie z drużynowym tenicie stołowym, ... w Wojewódzkim finale Piłki Siatkowej, kilkakrotni zdobywcy I miejsca w Turniejach Minisiatkówki organizowanych przez NTS TRÓJKA; Antek razem z Krzysztofem Baranem,  w kategorii klas VI, Borys z Bartkiem Adamczewskim - klas V

 

 

 

 

 ANTEK KWASIGROCH - uczeń klasy 5a - złoty medalista Powiatowych Zawodów w pływaniu (styl dowolny), reprezentant szkoły we wszystkich grach drużynowych; w minipiłce ręcznej - II miejsce w powiecie, medalista jesiennej tury Gminnych Czwartków Lekkoatletycznych., laureat I stopnia w XX EDYCJI OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS - MATEMATYKA PLUS, oraz uczestnik wojewódzkiego etapu konkursu matematycznego.

 

 

 

                                

KAJA URBANOWICZ - uczennica klasy 4b, złota medalistka Województwa  Kujawsko  - Pomorskiego w II Mistrzostwach Dzieci i Młodzików w Lekkiej Atletyce w skoku w dal, zwyciężczyni jesiennej tury Gminnych Czwartków Lekkoatletycznych w skoku w dal i biegu na 60m, triumfatorka biegów ulicznych: O Zielony Liść Dębu i Papieskich, medalistka gminnych zawodów pływackich.


__________________________________________________________________________________________________

 ROK SZKOLNY 2012/2013

Antek Kwasigroch

 

ANTEK KWASIGROCH - uczeń klasy 4a - uczestnik Ogólnopolskiego Finału KINDER + SPORT w kategorii klas IV w MINISIATKÓWCE chłopców w 2012r , razem z Krzysztofem Baranem (kl. 5b) iJakubem Ziółkowskim (kl. 5a)- wówczas był uczniem klasy III. Reprezentant szkoły w minisiatkówce chłopców w roku ubiegłym (VI miejsce w województwie), reprezentant szkoły w minipiłce ręcznej i piłce nożnej (jesień 2012), kilkakrotny zdobywca I miejsca w Turniejach Minisiatkówki organizowanych przez NTS TRÓJKA, laureat XII Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Święta Niepodległości w kategorii szkół podstawowych (2012), Zdobywca I miejsca w Gminnym konkursie Ortograficznym dla klas trzecich, III miejsca w Gminnym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas trzecich, laureat I stopnia z wyróżnieniem w 16 Edycji Test Matematyka Plus OXFORD, oraz wyróżnienia w konkursie matematycznym Kangurek.

 

 

 

 

ERYK KOŁODZIEJCZAK - uczeń klasy 4a. Od klasy pierwszej uczestnik i triumfator wielu biegów ulicznych. W roku szkolnym 2012/2013  zwycięzca biegów O zielony Liść Dębu w Potulicach,Biegów Papieskich w Nakle, 4 miejsce (mimo upadku) w Biegach Papieskich w Szubinie,srebrny medalista w skoku w dal I Mistrzostw Województwa Kujawsko- Pomorskiego Dzieci w Lekkiej Atletyce o Puchar Starosty Bydgoskiego.

 

 

 

 

 

 

Paula B

PAULA BUDZIŃSKA - uczennica klasy 6a. Osiąga wysokie wyniki w nauce - na zakończenie klasy V średnia ocen 5,3. Od kilku lat Paula trenuje taniec. Jej osiągnięcia to m.in.:

- Mistrzostwo Świata na Węgrzech w kategorii Jazz miniformacje Juniorów 12-15 lat,

- na Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Nakle nad Notecią - I miejsce w kat. Disco dance duety 12-15 lat, II miejsce w kat. Disco dance solo 12-15 lat.

- w Otwartym Pucharze Polski w Inowrocławiu - I miejsce w kat. Disco dance duety do 11 lat, V miejsce w kat. Disco dance solo do 11 lat.

- na Międzynarodowym Festiwalu Tańca Towarzyskiego w Wasilkowie  koło Białegostoku - I miejsce w kat. Disco dance duety do 11 lat, I miejsce w kat. Disco dance solo do 11 lat, II miejsce w kat. Inne formy tańca solo do 11 lat

- na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego i Współczesnego w Lęborku - VI miejsce w kat. Disco dance solo do 11 lat... .

Ponadto Paula dostała się do Agencji Aktorskiej Promocji Dzieci Andy Max w Warszawie.

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT