Witaj, Majowa Jutrzenko!

30 kwietnia br.  w Zespole Szkolno Przedszkolnym nr 3 odbył się uroczysty apel z okazji 235. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja - od 2000r. patrona Szkoły Podstawowej nr 3. Ceremonię rozpoczęło wprowadzenie sztandaru szkoły i odśpiewanie hymnu narodowego.  Uroczystość, przygotowana w patriotycznym tonie, uświetniły występy artystyczne w wykonaniu uczniów naszej placówki, na które złożyły się: montaż słowno - muzyczny, pieśni odnoszące się do tematyki apelu w wersji wokalnej i instrumentalnej oraz układy taneczne. 

Nastrój uroczystości najlepiej oddają zdjęcia zamieszczone poniżej. Zapraszamy do obejrzenia.

Uroczystość przygotowały panie:  Magdalena Adamczyk, Magdalena Podgórska i Hanna Pikul.

Dziękujemy uczniom i nauczycielom za poświęcony czas i zaangażowanie.

Zdjęcia: Monika Szykowna