Witaj, Majowa Jutrzenko!
30 kwietnia br. w Zespole Szkolno Przedszkolnym nr 3 odbył się uroczysty apel z okazji 235. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja - od 2000r. patrona Szkoły Podstawowej nr 3. Ceremonię rozpoczęło wprowadzenie sztandaru szkoły i odśpiewanie hymnu narodowego. Uroczystość, przygotowana w patriotycznym tonie, uświetniły występy artystyczne w wykonaniu uczniów naszej placówki, na które złożyły się: montaż słowno - muzyczny, pieśni odnoszące się do tematyki apelu w wersji wokalnej i instrumentalnej oraz układy taneczne.
Nastrój uroczystości najlepiej oddają zdjęcia zamieszczone poniżej. Zapraszamy do obejrzenia.
Uroczystość przygotowały panie: Magdalena Adamczyk, Magdalena Podgórska i Hanna Pikul.
Dziękujemy uczniom i nauczycielom za poświęcony czas i zaangażowanie.