Organizujemy zbiórkę elektrośmieci
Data publikacji
8 Maja, 2026
Nasza szkoła podpisała umowę z firmą Remondis w ramach ogólnopolskiego projektu ekoSzkoła.
Program ma na celu szerzenie świadomości dotyczącej gospodarowania elektrośmieciami.
W związku z tym organizujemy zbiórkę elektrośmieci w dniach 18-29 maja br.
Poniżej kilka spraw organizacyjnych:
- W godz. 16-20 prosimy o dostarczanie większych elektrośmieci, natomiast drobną elektronikę dzieci mogą przynosić codziennie przekazując ją pracownikom obsługi.
- W przypadku większej ilości elektrośmieci prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.
- Miejsce zbiórki zostało wyznaczone za dużą salą gimnastyczną (od głównej bramy w lewo). W najbliższych dniach oznaczymy ten teren, by mieli Państwo podgląd, o którym miejscu konkretnie mowa.
- Każdy z Państwa może się włączyć w akcję - zaprzyjaźnione firmy również (prosimy o kontakt tel.).
- Za każdy zebrany kilogram elektrośmieci szkoła otrzyma 50 groszy, które zostaną wykorzystane na potrzeby dzieci.
- W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 887-077-387.
Zachęcamy Państwa do włączenia się w akcję oraz promowania projektu. Szczegóły znajdą Państwo w załączonym plakacie.
W przypadku dużego zainteresowania, zbiórki będą miały charakter cykliczny.
Załączniki