Organizujemy zbiórkę elektrośmieci

Nasza szkoła podpisała umowę z firmą Remondis w ramach ogólnopolskiego projektu ekoSzkoła.
Program ma na celu szerzenie świadomości dotyczącej gospodarowania elektrośmieciami.
W związku z tym organizujemy zbiórkę elektrośmieci w dniach 18-29 maja br.
Poniżej kilka spraw organizacyjnych:
 
Zachęcamy Państwa do włączenia się w akcję oraz promowania projektu. Szczegóły znajdą Państwo w załączonym plakacie.
W przypadku dużego zainteresowania, zbiórki będą miały charakter cykliczny.