Ósmoklasiści przystąpili do egzaminów

W całej Polsce rozpoczęły się egzaminy zewnętrzne klas 8. Każdy będzie sprawdzał swoje umiejętności z języka polskiego, matematyki i języka obcego.  W naszej szkole do egzaminu przystąpiło 56 uczniów, którzy podzieleni zostali na grupy. W szkole pracuje codziennie 12 komisji, w skład których wchodzą nauczyciele ZSP3 oraz innych szkół.

Ósmoklasistom życzymy łatwych zadań i powodzenia. Trzymamy za Was kciuki!

Zdjęcia: Michał Nowak