Ósmoklasiści przystąpili do egzaminów
Data publikacji
12 Maja, 2026
W całej Polsce rozpoczęły się egzaminy zewnętrzne klas 8. Każdy będzie sprawdzał swoje umiejętności z języka polskiego, matematyki i języka obcego. W naszej szkole do egzaminu przystąpiło 56 uczniów, którzy podzieleni zostali na grupy. W szkole pracuje codziennie 12 komisji, w skład których wchodzą nauczyciele ZSP3 oraz innych szkół.
Ósmoklasistom życzymy łatwych zadań i powodzenia. Trzymamy za Was kciuki!
Zdjęcia: Michał Nowak